بلندگو ستونی+بلندگو دیواری+بلندگو سالنی

بلندگو ستونی در دو مدل موجود می باشد:

  • بلندگو ستونی ضد اب (وتر پروف) بلند گو ستونی معمولی

بلندگو ستونی پیجینگ ضد آب(واتر پروف) اوت دوور میباشد به این صوت که در فضاهای بیرونی نصب میشوند و در مقابل باران و گرما و رطوبت عایق میباشند و بیشتر استفاده انها در پارک ها-مدارس-محوطه بیرونی کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند دسته دیگر بلندگوهای ستونی که معمولی میباشند این دوور هستند به این صورت که در فضا و محیط های داخلی نصب میشوند واز انجایی که در صورت نیاز یک شرکت یا فروشگاه یا کارخانه فضاهایی وجود دارد که باید صدای داخلی را پوشش دهد بنابر این برای کاهش هزینه مصرف کننده از بلندگو ستونی پیجینگ این دوور استفاده می شود.

بلندگو ستونی یا دیواری:

بلندگو ستونی یا دیواری در ابعاد و اندازه های مختلف موجود میباشند.

قیمت بلندگو ستونی بستگی به ساده بودن-واتر پروف و موزیکال بودن آنها مشخص میشود.

 

نکاتی در هنگام نصب بلندگو ستونی:

بلندگو ستونی پیجینگ ولتی به صورت سری به هم اتصال پیدا میکنند و به قسمت ولتی امپلی فایر ۰-۱۰۰ولت وصل میشوند. هم در بلندگو سقفی توکار و روکار و هم در بلندگو ستونی معمولی و ضد آب(واتر پروف) با توجه به نیاز مشتری و مصرف کننده می توان از نوع موزیکال ان استفاده کرد در مدل ها موزیکال بلندگو علاوه بر ووفر(صدای بم)وتیوتر(صدای زیر)داری کراس آور (تفکیک فرکانس بالا و پایین) نیز می باشد. که این خود باعث ایجاد یک صدای واضح و با کیفیت وآرامش بخش می شود.بنابراین اکثر استفاده از بلندگوهای موزیکال در فروشگاه ها-مزون ها-کافه و رستوران ها-و در منازل و… برای ایجاد لحظاتی برای گوش کردن به موزیک های لایت با پخش عالی مورد استفاده قرار می گیرد.بیشتر استفاده بلندگو ستونی در مدارس و اماکنی که دارای سقف کاذب یا کناف نمی باشند بلندگو ستونی پیجینگ مورد استفاده قرار میگیرد .همچنین در جاهایی که ارتفا سقف زیاد میباشد و امکان نصب بلندگو سقفی وجود ندارد میتوانیم از بلندگو ستونی پیجینگ استفاده کنیم.

برای بازدید از محصولات به سایتwww.afraco.netمراجعه کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید واحد پشتیبانی:۰۲۱۸۸۳۱۶۴۲۲

بلندگو ستونی و یا بلندگو سالنی یا بلندگو دیواری:

بلندگوهای ستونی معمولا به صورت افقی و یا عمودی برروی دیوار و یا ستون قرار میگیرند و اغلب بصورت افقی به سقف نصب می شوند و برای سیستم پیجینگ و پخش موزیک مناسب هستند. معمولا بلندگو های دیواری یا ستونی از ۵ وات تا ۶۰ وات تولید می شوند.بلندگوهای سالنی به دو دسته تقسیم میشوند: ضدآب و معمولی بلنگوهای ستونی ضدآب در فضای خارجی و بلندگوهای ستونی معمولی در داخل سالن نصب می شوند.

اغلب بلندگو های ستونی با توجه به واتشان به اصطلاح از یک بلندگو و دو بلندگو و سه بلندگو و چهار بلندگو تشکیل میشوند

بلندگو های ستونی دارای دو عدد پایه برای نصب و ایجاد زاویه بندی برای پرتاب صدا میباشند .بعد از نصب پایه ها بر روی دیوار شما میتوانید بلندگو ستونی را در جهتی که نیاز به صدا دارید بپرخانید و سپس آن را محکم پیچ کنید.

در چه مکان هایی میتوانید از بلندگو ستونی استفاده کنید:

  • اماکن اداری
  • اماکن تجاری
  • اماکن آموزشی
  • استخر ها
  • پارک
  • باغ

 

موارد مورد توجه در خرید بلندگو ستونی:

قیمت بلندگو ستونی

بلندگو ستونس ضدآب

بلندگو ستونی موزیکال

بهترین بلندگو ستونی

بلندگو ستونی خارجی

بلندگو ستونی ایرانی

بلندگو ستونی آسیا امپ

بلندگو ستونی باند ایران

بلندگو ستونی ووکال

بلندگو ستونی مدرن