سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس اتوترک و آنالوگ Autotrack conference system

میکروفن ریاست  , میکروفن شرکت کننده , منبع تغذیه:

سیستم صوتی ویدئو کنفرانس:

سیستم صوتی ویدئو کنفرانس به سیستمی گفته میشود می‌شود که برای صدای ورودی و خروجی استفاده می‌شود، به طور کلی به میکروفون‌ها، بلندگوها، میکسرها و صدا و غیره میتوان اشاره کرد. اتاق های کنفرانس خطی، متوسط ​​و بزرگ، محیط خاص اتاق کنفرانس را با میکروفون های متعدد و سیستم های صوتی و غیره میتوان تجهیز کرد.

سیستم نمایش ویدئو کنفرانس:

به طور کلی به دستگاه های تلویزیون، پروژکتورها و صفحه های اتصال بزرگ و غیره اطلاق می شود که برای نمایش ویدیوی شرکت کنندگان محلی و راه دور و همچنین فایل ها و سایر محتوای اشتراک داده استفاده می شود. صفحه نمایش می تواند یک پروژکتور، مانیتور با اندازه بزرگ یا تلویزیون LCD باشد. از طریق کابل HDMI یا VGA به کامپیوتر خود وصل شوید. بسته به اندازه اتاق کنفرانس خود، می توانید مانیتورهایی با اندازه های مختلف انتخاب کنید. یک اتاق کنفرانس 20-30 متر مربعی برای انتخاب مانیتور 65 اینچ و بالاتر توصیه می شود. پروژکتورها، مانیتورها، تلویزیون های ال سی دی می توانند از بین برندهای زیادی انتخاب کنند، تفاوت قیمت نیز نسبتاً زیاد است، بخش بهتر این است که قیمت شفاف و ارزان تر است، می توانید مستقیماً از پلت فرم تجارت الکترونیکی خریداری کنید.

آموزش نصب و راه اندازی سیستم کنفرانس اتوترک (دیجیتال) سناتور:

در این مقاله آموزش صفر تا صد سیستم کنفرانس سناتور را به شما مشتریان و نصابان عزیز آموزش خواهیم داد به صورتی که پس از خواندن این مقاله توسط خواننده این مطلب ،نصب سیستم کنفرانس سناتور به صورت کامل امکان پذیر خواهد بود. لازم به ذکر است که قبل از آنباکسینگ سیستم کنفرانس ابتدا باید بر روی میز کنفرانسی به تعداد میکروفون های کنفرانس سوراخ ایجاد کنیم برای این کار با یک دریل و گرد بر سایز 6 سانت سوراخ های روی میز کنفراس را میزنیم و سپس برای عبور سیم از زیر میز با همان گرد بر سوراخ زیر میز کنفرانس را هم میزنیم حالا میز کنفرانس برای چیدمان میکروفن های کنفرانسی آماده است.

در ابتدای نصب، جاگذاری میکروفن ریاست، میکروفن شرکت کننده و منبع تغذیه سیستم کنفرانس اتوترک  Autotrack conference system از قبل طراحی و تصمیم گیری شود.برای ارتباط بین میکروفن های کنفرانسی و منبع تغذیه از طریق سیم رابط 10 متری که داخل کارتن منبع تغذیه موجود میباشد استفاده میکنیم به این صورت که یک لاین از منبع تغذیه را به اولین میکروفن کنفرانسی که ریاست میباشد متصل میکنیم این کار برای از بین رفتن خطا و اطمینان از عملکرد میکروفن ریاست جهت قطع بقیه میکروفن های شرکت کننده می باشد پس این نکته را در نظر داشته باشید که برای راه اندازی سیستم کنفرانس اتوترک Autotrack conference system حتما اولین میکروفن برای اتصال به منبع تغذیه میکروفن ریاست کنفرانسی باشد سپس با سیم رابط هر میکروفن شرکت کننده کنفرانسی لوپ خود همان ارتباط میکروفن های کنفرانس را برقرار کنید به عبارتی روش کلی ارتباط از منبع تغذیه سیستم کنفرانس اتوترک و آنالوگ Autotrack conference system به میکروفن ریاست کنفرانسی و از میکروفن ریاست به میکروفن شرکت کننده کنفرانسی و تا آخرین میکروفن شرت کننده ارتباط را برقرار میکنیم.

خب بعد از انجام مراحل اولیه حالا به سراغ شناسایی میکروفن های کنفرانس به منبع تغذیه میرویم.برای شناسایی میکروفن های کنفرانسی ابتدا منبع تغذیه را در حالت خاموش قرار میدهیم وسپس ولوم سمت چپ روی دستگاه و دگمه اینتر روی منبع تغذیه را به صورت هم زمان نگه میداریم و منبع تغذیه سیستم کنفرانس سناتور را روشن میکنیم با انجام این کار میبینید که تمامی کنسول های (میکروفن های کنفرانس)اعم از میکروفن ریاست و میکروفن شرکت کننده شروع به چشمک زدن میکنند این یعنی دستگاه آماده تعریف تعداد میکروفن های کنفرانسی است با فشار دادن دگمه های خاموش روی میکروفن ها آی دی داده میشود البته برای آی دی دادن از اولین میکروفن یعنی میکروفن ریاست شروع کنید و آن را خاموش کنید که آی دی یک میگیرد و به ترتیب تا انتها میکروفن های کنفرانسی را خاموش کنید حالا منبع تغذیه سیستم کنفرانس را هم خاموش کنید.

حالا نوبت به پرسیت دادن میرسد با روشن کردن منبع تغذیه دیجیتال سیستم کنفرانس سناتور ابتدا اولین میکروفن خود یعنی میکروفن ریاست را روشن میکنیم و با ریموت کنترل دوربین کنفرانسی چپ راست بالا و پایین و زوم را انجام میدهیم پس از تنظیم بر روی میکروفن دگمه سیو روی منبع تغذیه دیجیتال سیستم کنفرانس سناتور را به مدت سه ثانیه فشرده نگه میداریم و به همین ترتیب تا آخرین میکروفن کنفرانسی ادامه میدهیم.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم گوشه ای از مشکلات نصابان عزیز و مشتریان محترم را برطرف کرده باشیم.در صورت هر گونه سوال و همچنین خرید بهترین سیستم کنفرانس، قیمت سیستم کنفرانس، اقتصادی ترین و مدرن ترین سیستم کنفرانس با واحد کارشناسان ما در ارتباط باشید.

میکروفن کنفراس
سیستم کنفرانس بوش ccs900
سیستم کنفرانس جی تی آر مدل 222

سیستم کنفرانس پی وی مدل pv.11d

سیستم کنفرانس پی وی:

سیستم کنفرنس PV-11D

میکروفن کنفرانس پی وی به لحاظ کیفیت و قیمت مناسب سیستم کنفرانس pv این سیستم را منحصر به فرد کرده است.

مشخصات سیستم کنفرانس پی وی:

میکروفن کنفرانس پی وی دارای مشخصات زیر می باشد

▪دارای سیستم رای گیری
▪پشتیبانی از ۴ دوربین
▪مجهز به صفحه نمایش

برای اطلاع از قیمت میکروفن کنفرانس پی وی و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

02188316422

آدرس صفحه اینستاگرام گروه فنی و مهندسی افرا :

☑ instagram.com/cctv.sound

☑ @cctv.sound

از نکات قابل توجه و بسیار مهم در اجرای سیستم کنفرانس اتوترک و آنالوگ Autotrack conference system علاوه بر زیبایی میکروفن کنفرانس,گیرندگی صدای میکروفن کنفرانس و نبودن نویز در صدا می باشد,میکروفن کنفرانس سناتور دارای کپسول بسیار قوی و گیرندگی صدای بسیار مناسب میباشد همچنین دارای نویز گیر,درون کنسول می باشد.با بالا بردن گین میکروفن کنفرانس سناتور میتوانیم فاصله دهان شرکت کننده در اتاق کنفرانس با میکروفن کنفرانس را افزایش دهیم,یکی از مسائلی که در سیستم کنفرانس به چشم می خورد جلو آمدن افراد برای نزدیک کردن دهان خود با میکروفن کنفرانس می باشد که هم باعث اذیت شدن افراد و هم باعث بهم ریختن چیدمان میکروفن کنفرانس نسبت به یکدیگر میشود.

سیستم کنفرانس اتوترک و آنالوگ Autotrack conference system:

در سیستم کنفرانس سناتور, کنسول ها تقویت شده و این عیب برطرف شده است.

برای داشتن یک صدای ایده آل و واضح در اتاق کنفرانس نیاز به این داریم که قبل از نصب و راه اندازی سیستم کنفرانس ,اتاق کنفرانس را با توجه متدهای روز آکوستیک کنیم.

 • آکوستیک سقف اتاق کنفرانس
 • آکوستیک کف اتاق کنفرانس
 • آکوستیک دیوارهای اتاق کنفرانس
 • آکوستیک درب ورودی اتاق کنفرانس

بعد از انجام این مراحل در هنگام نصب و راه اندازی تجهیزات سالن کنفرانس از صوت جانبی مانند بلندگو های سقفی توکار ووفر تیوتر دار به اصطلاح موزیکال و یا بلندگو دکوراتیو موزیکال برای بهبود کیفیت صدا استفاده میکنیم.این کار باعث ایجاد صدای یکنواخت در اتاق کنفرانس می شود.

موارد قابل توجه در هنگام خرید تجهیزات سیستم کنفرانس:

 • برخورداری کیفیت میکروفن کنفرانس
 • شکیل بودن میکروفن کنفرانس
 • قیمت میکروفن کنفرانس
 • گارانتی و خدمات پس از فروش میکروفن کنفرانس
 • دارا بودن قابلیت های مختلف در سیستم کنفرانس

گروه فنی مهندسی افرا با بهره گیری از مشاوران و متخصصان خود در ارائه هر چه بیشتر محصولات باکیفیت و رفع عیب در محصولات جدید میکوشد تا به شما مشتریان عزیز خدمات بهتری ارائه دهد.

واحد پشتیبانی گروه فنی مهندسی افرا

02188316422

میکروفن کنفرانس آنالوگ و اتوترکینگ

میکروفن کنفرانس آنالوگ تشکیل شده است از:

 • میکروفن کنفرانس ریاست
 • میکروفن کنفرانس شرکت کننده
 • منبع تغذیه کنفرانس
 • بلندگو های جانبی
 • آمپلی فایر

میکروفن کنفرانس اتوترکینگ یا دیجیتال تشکیل شده است از:

 • میکروفن ریاست کنفرانس اتوترک
 • میکروفن شرکت کننده کنفرانس اتوترک
 • منبع تغذیه اتوترکینگ
 • دوربین سیستم کنفرانس
 • بلندگو های جانبی اتاق کنفرانس
 • آمپلی فایر
 • ماژول های رومیزی
سیستم کنفرانس بوش

سیستم کنفرانس:

سیستم کنفرانس شامل دوربین کنفرانس چرخشی 360 درجه –با هر بار زده شدن دگمه میکروفون شرکت کننده ها یا میکروفون ریاست دوربین به صورت هوشمند بر روی فردی که اقدام به صحبت کردن کرده است متمرکز میشود.

منبع تغذیه سیستم کنفرانس:

منبع تغذیه سیستم کنفرانس به دوصورت 1-امکان برنامه ریزی که به دستگاه فول دیجیتال یا سیستم کنفرانس هوشمند معروف است 2- آنالوگ که امکان نصب دوربین کفرانس وجود نخواهد داشت.

میکروفن ریاست سیستم کنفرانس:

دارای دگمه اضافه و اولویت نسبت به سایر میکروفون ها می باشد.

میکروفن شرکت کننده سیستم کنفرانس

 • امکان رای گیری سالن کنفرانس: در سیستم هوشمند امکان پذیر می باشد.
 • قابلیت حضور و غیاب سالن کنفرانس: در سیستم هوشمند امکان پذیر می باشد.
 • قابلیت ضبط صدای سالن کنفرانس: در سیستم هوشمند امکان پذیر می باشد.
 • قابلیت ضبط تصاویر سالن کنفرانس: در سیستم هوشمند امکان پذیر می باشد.

برخی نکات و برندهای مورد توجه در سیستم کنفرانس فنی مهندسی افرا:

 • کیفیت میکروفن کنفرانس
 • قیمت مناسب میکروفن کنفرانس
 • بهترین سیستم کنفرانس
 • میکروفن کنفرانس سناتور
 • میکروفن کنفرانس آکاجی
 • میکروفن کنفرانس آسیا امپ
 • میکروفن کنفرانس سنهایزر
 • میکروفن کنفرانس آنالوگ
 • میکروفن کنفرانس اتوترک
 • کیفیت صدا سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس

به طور کلی سیستم کنفرانس به دو دسته تقسیم میشود:

 • ساده (انالوگ)
 • اتوتراک (دیجیتال)

سیستم کنفرانس ساده

منظور از ساده در این نوع از سیستم کنفرانس این است که میکروفن های رو میزی یا همان کنسول ها به صورت شکیل در سر جای خود قرار می گیرند و علاوه بر صدایی که از کنسول ها می گیریم میتوانیم صدای اتاق جلسه خود را به وسیله امپلی فایر و بلندگوهای جداگانه تقویت کنیم در این سیستم امکان برنامه ریزی وجود ندارد.

سیستم کنفرانس دیجیتال یا اتوتراک یا دوربین خور

در این سیستم امکان برنامه ریزی وجود دارد به این صورت که ابتدا کنسول ها سر جای خود قرار می گیرد و بعد از ان با نصب دوربین های سالن جلسه و اتمام کار شروع به برنامه ریزی میکنیم به این تربیت که شرکت کنندگان با زدن دگمه کنسول دوربین نیز به سمت آنها چرخیده و تصویر شرکت کننده را در مانیتور یا مانیتورهایی که کار گذاری شده نشان داده خواهد شد.در این سیستم کنفرانس امکان اتصال منبع تغذیه به کامپیوتر,رای گیری,حضور و غیاب شرکت کندگان نیز امکان پذیر می باشد.همان طور که در تصویر زیر میبینیددر انتهای سالن سمت چپ بالا, بلندگوی جانبی برای پخش واضح صدا و نیز همگونی دیزاین جلسه نصب شده است.

سیستم کنفرانس جی تی آر
سیستم کنفرانس دیجیتال

اجزای تشکیل دهنده سیستم کنفرانس

کنسول (میکروفن کنفرانس)
.منبع تغذیه
دوربین سالن کنفرانس (در صورت استفاده از سیستم اتوتراک)

انواع سیستم کنفرانس

دوربین کنفرانسی:

در سیستم کنفرانس تمامی کنسول ها شبیه هم اند تنها یک کنسول یا بقیه فرق می کند که به آن کنسول ریاست گفته می شود .فرق میکروفن ریاست با میکروفن شرکت کننده داشتن یگ دگمه اضافی (قطع کن)است.که رئیس جلسه میتواند صحبت های شرکت کننده مورد نظر را قطع کند. با توجه به اینکه تایم جلسه محدود است و تعداد شرکت کنندگان برای صحبت کردن در ان تایم زیاد می باشد بنابراین به صلاح دید رئیس جلسه صحبت شرکت کننده قطع و ادامه تایم جلسه به شرکت کننده بعدی واگذار میشود.
همچنین برای بهبود صدا از بلندگوهای سقفی یا بلندگوهای دکوراتیو( بستگی به دیزاین سالن کنفرانس )که به یک آمپلی فایر مجزا نصب می شود در نظر می گیریم. که یک صدای رسا و ایده ال خواهیم داشت.

بلندگوهای سقفی یا بلندگوهای دکوراتیو
صوت جانبی سالن کنفرانس

امروزه سیستم کنفرانس یکی از اصلی ترین و کار امد ترین ابزار در جهت سهولت برگزاری جلسات مهم در دانشگاه ها ادارات دولتی سازمان های مدیریتی کشور می باشد.
با داشتن سیستم کنفرانس در هر اتاق جلسه ای ضمن برگزاری یک مراسم شکیل و مرتب ویک میهمان نوازی آنتیک در برگزاری جلسه میهمانان و رئیس جلسه به دلیل داشتن امکانات کافی صوتی احساس خستگی نخواهند کرد.
یکی از مهمترین عواملی که میتواند برای تجهیز کردن سالن کنفرانس حائز اهمیت باشد تا مشتری بتواند از این ابزار بسیار هوشمند و قابل برنامه ریزی استفاده کند علاوه بر کیفیت عالی داشتن قیمت بسیار مناسب این سیستم است شرکت افرا با در نظر داشتن این مسئله همواره در راستای رسیدن به هدف خود و مشتریان تلاش می کند.
در سالن های کنفرانس می توانیم رای گیری را هم توسط میکروفن های روی میز انجام دهیم و به صورت فایل در کامپیوتر و لپ تاب ذخیره سازی کنیم و نتیجه ارا را بر روی مانتیورها به حضار نمایش دهیم . رای ارا به چند صورت قابل نمایش است:
1-به صورت نمودار
2-به صورت درصد عددی
3-به صورت تعداد دقیق نفرات
حاضرین می توانند با زدن دگمه های بله- خیر و ممتنع نظرات خود را بیان کنند.

در هر مدل از سیستم کنفرانسی میتوانیم حالت های مکالمه بین حاضرین را تنظیم کنیم به این معنی که فقط یک شرکت کننده اجازه صحبت را داشته باشد (limit 1 ) یا به دو شرکت کننده و بیشتر از دو شرکت کننده اجازه صحبت بدهیم(limit2) و یا اینکه همه شرکت کنندها بتوانند براحتی صحبت کنند (free).

اگر در سالن کنفرانس از بلندگوهای کمکی همان طور که قبلا توضیح داده شد استفاده میکنید از طریق منبع تغذیه کنفرانسی ولوم میکروفن های کنفرانسی را تا انتها بسته به صفر برسانید و وهمچنین ولوم روی خود میکروفن جلسه را نیز به طور کامل ببنید این امر باعث می شود:
1-از دو صدا شدن سالن جلسه و ادغام صداها جلوگیری شود که ما را به یک صدای ایده ال برساند.
2-از نویزهای خفیف و احتمالی جلسه جلوگیری به عمل می آید.

سیستم کنفرانس
سیستم کنفرانس

چند نکته ای که باید در خرید میکروفن کنفرانس در نظر داشته باشند:

1-قبل از خرید و تهیه اجناس سالن کنفرانس حتما پیشنهاد و خواسته خود را با مشاورین ما در میان بگذارید.
2-قبل از خرید تصمیم خود را برای اجرای پروژه بگیرید امکان دارد شما یک سیستم کنفرانس معمولی خریداری کنید و بعد از گذشت چند وقت برای تغییر سیستم کنفرانسی به اتو تراک و سالن کنفرانس هوشمند نظرتان تغییر کند انگاه باید همه تجهیزات قبلی تعویض گردد زیرا منبع تغذیه دوربین خور نمی باشد.
3-تا جایی که ممکن است برای بهم نریختن آکوستیک صدای سالن از سیستم صوت مجزا برای خروجی صدای جلسه استفده کنید با داشتن یک سیستم صوت جداگانه که متشکل از بلندگوهای سقفی یا دکوراتیو و آمپلی فایر و میکروفن بیسیم یا با سیم است,سیستم صوت را تشکیل می دهند.
این امکان وجود دارد که قبل از شروع جلسه با خواندن قران توسط قاری که با داشتن میکروفن بی سیم و پخش از بلندگو های جانبی است,صورت بگیرد ویا بدون استفاده از قاری سوره یا آیه ویا حتی فایل صوتی یا سرود ملی قبل از جلسه نواخته شود که فایل صوتی خود را داخل یک فلش USB ریخته و از طریق سیستم صوت دستگاه آمپلی فایر قابل اجرا می باشد.
با تجهیز سالن کنفرانس در برپایی یک جلسه منظم و استاندارد لذت ببرید.فروش و نصب سیستم کنفرانس,تجهیز سالن کنفرانس,میکروفن ریاست و شرکت کننده,سیستم کنفرانس تحت لیسانس,تایوانی,ایتالیایی,سیستم کنفرانس هوشمند و استفاده از ماژور رو میزی,قرار گرفتن کلیه تجهیزات داخل رک زمینی و یا رک ایستاده,استفاده از منبع تغذیه رک مونت و آمپلی فایر رک مونت,سیستم کنفرانس بوش,سیستم کنفرانس کریتور,سیستم کنفرانس تحت شبکه,سیستم کنفرانس پاناسونیک,سیستم کنفرانس هوراند,سیستم کنفرانس لم,تندبرگ,آکاجی,استفاده از جدیدترین محصولات روز,سیستم کنفرانس دیجیتال,تصویر روی ویدئو پرژکتور و مانیتورها,سیستم کنفرانس دوربین خور از دیگر محصولات افرا می باشد.

قابلیت های سیستم کنفرانس اتوترک و آنالوگ Autotrack conference system:

سیستم کنفرانس بر خلاف میکروفون های رومیزی معمولی ، می تواند روند بحث را مدیریت کرده و بسیاری از ویژگی های مفید دیگر را نیز ارائه دهد:

 • امکان رای گیری اعضا ؛
 • توانایی شناسایی شرکت کنندگان ؛
 • ترجمه همزمان؛
 • پخش همزمان صدا برای چندین منطقه / اتاق ؛
 • نمایش بلندگو بر روی یک صفحه بزرگ ؛
 • ادغام با سیستم های ویدئو کنفرانس ؛
 • ثبت (نگهداری دقیقه) روند رویدادها ؛
 • امکانات چند رسانه ای: به اشتراک گذاری اسناد ، محتوای صوتی و تصویری.
آموزش نصب و راه اندازی سیستم کنفرانس اتوترک و آنالوگ Autotrack conference system :

برای راه اندازی یک سیستم هوشمند سالن کنفرانس شامل تجهیزاتی از قبیل دوربین چرخشی کنفرانس (360 درجه)-میکروفن های شرکت کننده-میکروفن ریاست-منبع تغذیه دوربین خور-در صورت نیاز استفاده از صدای جانبی برای ایجاد کیفیت بهتر در پخش صدا(آمپلی فایر-بلندگوهای سقفی یا بلندگوهای دکوراتیو)

ابتدا جای رک و منبع تغذیه را مشخص میکنیم سپس برای جاگذاری میکروفن ها بر روی میز کنفرانس نسبت به تعداد میکروفن ها با یک گرد بر 6mm برش ها را برای رد کردن سیم میکروفن ها میزنیم(لازم به ذکر است که برای اندازه برش6mm درپوش موجود می باشد).

در مرحله بعد اقدام به کشیدن سیم های دوربین کنفرانس میکنیم به این ترتیب که برای هر دوربین کنفرانسی یک کابل برق و یک کابل شبکه CAT5یا CAT6 تا رک کشیده می شود.کابل برق را از رک تا دوربین کشیده به آدابتور دوربین وصل میکنیم وسپس کابل شبکه را با توجه به دستورالعمل نقشه دوربین به طور مثال 1و2و3و4 ورودی 5 GNDو 6و7و8و9 خروجی دوربین ما می باشد از پشت منبع تغذیه وردی 1و2 را به دوربین اول و از دوربین اول به دوربین دوم سیم کشی را انجام میدهیم.

در صورت استفاده از بلندگوهای جانبی برای پخش صدا نیز از هر بلندگو با توجه به اهمی یا ولتی بودن اسپیکرها سیم کشی را انجام میدهیم(ولتی:با یک سیم تمامی بلندگو ها را به هم اتصال میدهیم تا رک-اهمی:از هر بلندگو یک سیم و یا هر دو عدد بلندگو یک سیم تا آمپلی فایر که در داخل رک وجود دارد کشیده میشود).

برای نمایش تصویر دوربین یا دوربین های کنفرانسی سالن کنفرانس بر روی تلویزیون های سالن باتوجه به استفاده از کابل VGAیاHDMI به طور مثال 4tv و یک لپ تاپ :از هر تلویزیون یک کابل HDMIکشیده و همه انهارا داخل یک تبدیل 1به 4 اچ دی ام ای میکنیم و از سوییچ 2به 1 اچ دی ام ای(2ورودیin یک خروجیout)برای انداختن تصویر لپتاپ و وردی اصلی منبع تغذیه استفاده میکنیم.به ایت ترتیب که با زدن دگمه ورئدی 1 سوییچ تصویر لپتاپ بر روی تلویزیون ها نمایش داده می شود و با زدن دگمه 2 سوییچ تصویر منبع تغذیه که همان دوربین سالن کنفرانسی است بر روی تلویزیون ها نمایش داده می شود.

برای اجرای یک فایل صوتی میتوانید یک سیم میکروفن از منبع تغذیه تا جای مورد نظر بکشید ویک سر فیش بنون و سر دیگر سیم فیش استریویی لحیم کنید تا از گوشی یا لپ تاپ بتوانید صدا را به بلندگوهای جانبی انتقال دهید.

همچنین میتوانید با جاگذاری ماژولهای رومیزی برای هر چند نفر شرکت کننده یک ماژول در نظر بگیرید که داخل هر ماژول یک برق-یک ورودی VGA-یک ورودیHDMI و ورودی USB  موجود می باشد البته برای راه اندازی این ورودی ها باید سیم کشی های مورد نظر را تا رک مرکزی انجام دهید.

با ما در تماس باشید:

گروه فنی مهندسی افرا 02188316422

One thought on “سیستم کنفرانس اتوترک و آنالوگ Autotrack conference system”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *